Piątka najczęściej wybieranych podarków na parapetówkę

Przybycie do nowego domu jest ekscytującym momentem dla wszystkich zgromadzonych. Prezent z okazji parapetówki często przysparza jej uczestnikom trochę problemów. Przez jakiś czas myślą, jaki przedmiot przynieść, jak dużo ma kosztować i gdzie szukać wspomnianego upominku. Ciekawym pomysłem będzie dopytanie właścicieli, co ich uszczęśliwi. Jednym spodoba się komplet ręczników, części również elegancki i praktyczny zestaw śniadaniowy. Co powinno się kupić parapetówkę?

Czym zaskoczyć zapraszających?

Na ile kojarzysz upodobania znajomych lub członków rodziny, do których idziesz z upominkiem?. Dla niektórych zabawny podarunek będzie wystarczający, a dla innych wymarzone upominki na parapetówkę to szklanki czy zestaw ręczników. Skoro masz wątpliwości – zamień z nimi dwa słowa przed kupieniem prezentu na parapetówkę. Jego przyszły właściciel raczej się nie pogniewa, a Ty zyskasz przekonanie, że będzie trafiony.

Zestaw ręczników czy szkło? Sprawdź listę 5 najbardziej popularnych prezentów na parapetówkę

Prezentujemy lista mile widzianych prezentów na parapetówkę. Z każdym z nich pojawi się zadowolenie obdarowanych:

Praktyczny i elegancki zestaw ręczników. W każdym domu zdadzą egzaminu przybory do kąpieli i mycia. Nie lubisz sytuacji, kiedy prezent się powtórzy? W przypadku ręczników możesz być pewien, że w końcu trafią do łazienki i mocno się przydadzą. Co zrobić, by komplet ręczników nie kojarzył się z czymś pospolitym? Warto postawić na grubość i puszystość dzianiny oraz na kolor lub wzór, który może spodobać się właścicielom.

Zawsze na czasie – kwiaty w doniczkach. Podarunek do nowego wnętrza w formie kwiatów doniczkowych ozdobi i urozmaici pomieszczenia, a jednocześnie [przyda mu rodzinnej atmosfery. Tu również będzie ważna jakość, ale również pewny wzrost i ciekawa osłonka.

Komplet kieliszków lub szklanek – upominek w tym rodzaju do nowego domu okaże sę szczególnie przydatny. Przeważnie rodziny, które wynajmują mieszkania, korzystają z naczyń na miejscu i po zmianie lokalu okazuje się, iż całkiem sporo rzeczy brakuje.

Kawiarka – mamy tu zawsze dobry sposób na prezent na parapetówkę dla miłośnika małej czarnej. Gdy Ktoś z gospodarzy jest konsumentem aromatycznego napoju, to elegancka, porządna kawiarka będzie naprawdę dobrym prezentem.

Szlachetny trunek – będzie jak znalazł po przyjęciu. Rocznikowe wino czy porto z pewnością uradują każdego znawcę tematu. Ostatnio pojawiły się także certyfikowane piwa z rzemieślniczych browarów, proponowane w postaci eleganckich wielopaków – to wariant jakby stworzony na parapetówkę.

Rekomendowane artykuły